Blok eruit, wat moet ik gaan aanpakken?

Moderators: LEiPiE, Le Camion

Plaats reactie
HotelKlaar
HY Forum Beginner
HY Forum Beginner
Berichten: 6
Lid geworden op: di nov 09, 2021 8:35 am

Blok eruit, wat moet ik gaan aanpakken?

Bericht door HotelKlaar »

Goedenmiddag,

Na mijn vakantie heb ik het HY camper project weer opgepakt. Ik heb het paard eruit gehaald en deze compleet gedemonteerd. Dit is een aardig project geweest, maar dit ligt nu klaar om te spuiten. Het is een orginele Nederlandse HY van Bescherming Bevolking Amsterdam.

Ik weet echter niet zo goed wat ik met het motorblok moet doen. Het blok loopt prima, maar het is wel een vette bedoeling. Van wat ik begrijp is de motor een ruilmotor die er begin jaren 2000 is ingezet door het HY team(?). De motor was toen gereviseerd (?). Daarna is er niet veel mee gereden.

Nu is te vraag wat ik er mee ga doen. Ik ha het blok in ieder geval voorzien van nieuwe keringen, carterpakking, klepdekselpakking en de pakkingen van brandstofpomp en carburateur vervangen. Mijn vraag is nu wat ik nog meer zou moeten/kunnen doen, nu ik er zo goed bij kan?

Alvast bedankt,

Ardi Anker
Motornummer
Motornummer
H78 motornummer.jpeg (273.48 KiB) 1830 keer bekeken
Motor
Motor
Motor.jpeg (319.08 KiB) 1830 keer bekeken
Plaats reactie